Bazar ertəsi , 27 Sentyabr 2021
Home » Digər ölkələr » Голова Харківської обласної ради та Почесний консул Азербайджанської Республіки в м. Харків обговорили низку питань

Голова Харківської обласної ради та Почесний консул Азербайджанської Республіки в м. Харків обговорили низку питань

Почесний консул Азербайджанської Республіки в м. Харків Афган Салманов зустрівся з головою Харківської обласної ради Тетяною Єгоровою-Луценко. Були обговорені питання розвитку економічних, культурних, наукових, туристичних та інших зв’язків між Харківщиною та Азербайджанською Республікою.
Афган Салманов розповів, що цього тижня до Харкова прибуває делегація високоповажних гостей з Азербайджану.

CD2CB726-A5CD-444F-9AB6-91FDCE4A8B0C

«Було б непогано провести розширену нараду та обговорити сфери подальшої співпраці. Також потрібно вивчити можливість поїздки харківської делегації до Баку. Це значно розширить горизонти», — запропонував Почесний консул Азербайджанської Республіки в м. Харків.Він запросив Тетяну Єгорову-Луценко на урочисту церемонію відкриття в Харкові (площа Фейєрбаха) Пам’ятника відомому азербайджанському поету, філософу, мислителю середньовіччя Сходу Нізамі Ґянджеві, яка запланована на 15 вересня.

«Харківщині будуть цікаві інвестиційні проєкти у різних сферах. Зокрема, йдеться про промисловість, освіту, IT, агросектор. Переконана, маємо не лише зміцнити, але й розширити співробітництво між Харківщиною та Азербайджаном. Впевнена, є перспективи для обох сторін», — сказала у відповідь голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко.

Check Also

Türkiyə ordusunun İraqdakı düşərgəsi raket atəşinə tutulub

İraqın şimalındakı Naynava əyalətində yerləşən Türkiyə ordusuna məxsus düşərgə raket atəşinə tutulub. Boyukmillet.com xəbər verir …